KWIATOWE
DEKORACJE

Hubert Lamański

Książka

Jeśli cenisz piękno kwiatów i pragniesz samodzielnie tworzyć oryginalne dekoracje na każdą okazję – ta książka jest dla Ciebie.

„Kwiatowe dekoracje” to idealny przewodnik po tworzeniu krok po kroku pięknych kompozycji, zilustrowany świetnymi zdjęciami Agnieszki Kantaruk. To kwiatowe abecadło – wskazówki i porady dla osób, które dopiero poznają tajemnice kwiatów, oraz usystematyzowanie wiedzy dla tych, którzy mieli już kontakt z florystyką. W książce klasyczne pomysły spotykają się z moimi autorskimi koncepcjami, inspirując amatorów i zawodowców.

 

ZOSTAŃ FLORYSTĄ W SWOIM DOMU

Pomysł na książkę zrodził się podczas jednego ze szkoleń florystycznych prowadzonych przez mnie. To uczestnicy uświadomili mi, że na rynku nie ma przystępnej w odbiorze książki, w której teoria łączy się z praktyką, a najważniejsze florystyczne pojęcia wyjaśnia się na ciekawych kompozycjach. Taki poradnik musi uwzględniać sezonowość natury w Polsce, a jednocześnie wprowadzać sporo ciekawostek oraz mniej popularnych roślin, które dodają jednak oryginalności każdej pracy.

Co znajdziesz w książce?

– spis narzędzi i przyborów, niezbędnych w pracowni florystycznej,

 

– odpowiedzi na najczęstsze pytania, dotyczące pracy florysty,

 

słownik podstawowych pojęć stosowanych we florystyce,

 

– aż pięćdziesiąt gotowych pomysłów na inspirujące kompozycje,

 

– podział kompozycji na pory roku,

 

– idealne aranżacje dostosowane do świąt celebrowanych w Polsce,

 

– dokładne instrukcje wykonania każdej kompozycji krok po kroku – w formie tekstu i zdjęć,

 

– mnóstwo ciekawostek dotyczących roślin i elementów florystycznych,

 

spis roślin wykorzystywanych w kompozycjach.

Zobacz zdjęcia z ksiażki

Opinie

Sprawdź opinie czytelników o mojej ksiażce i kup swój egzeplarz z autografem.

Książka okazała się idealnym prezentem – naprawdę jest w niej wszystko, czego potrzeba początkującej florystce. Instrukcje krok po kroku i wspaniałe zdjęcia oraz opisy wykorzystanych roślin i narzędzi ułatwiają pracę od początku. Czuć, że autor jest nie tylko dyplomowanym mistrzem florystyki, ale także prawdziwym pasjonatem! Gorąco polecam!

Natalia Grubiak

Na książkę Huberta Lamańskiego natknęłam się przez przypadek – i wsiąkłam w nią na okrągły rok. Przedstawienie autorskich kompozycji z podziałem na sezony i występujące w nich rośliny to strzał w dziesiątkę – można dzięki temu nie tylko poznać różne kompozycje i układy, ale i nie przesycić się nimi w jednej chwili. Książka rozwija pomysłowość i uczy podstawowych pojęć związanych z florystyką – będzie świetna nie tylko dla początkujących, ale i tych średnio zaawansowanych adeptów sztuki układania kwiatów.

Paulina Krańska

Najpierw dostałam książkę, która urzekła mnie wspaniałymi zdjęciami i świetnymi wyjaśnieniami, które krok po kroku wprowadzają w tajniki florystyki. Choć przykładowych kompozycji jest aż pięćdziesiąt, to zostawiają poczucie nienasycenia – dlatego kolejnym krokiem były warsztaty z Hubertem, później kolejne i kolejne…

Agnieszka Szwed

Newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter i odbierz darmowy ebook z inspirującymi kompozycjami do samodzielnego wykonania.
  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  * Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach ArtSzkolenia.pl. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminu.

  Kontakt

  Napisz do nas

  11 + 12 =

  Adres

  Pracownia Florystyczna Flower Land

  Ul. Wolska 2
  30-663 Kraków

  Zadzwoń

  Magdalena Łęcka
  500 435 981

  E-mail

  artszkolenia@gmail.com