Postaw rośliny do pionu

Proponujemy roślinne warsztaty z tworzenia obrazów wertykalnych. To roślinne kompozycje ścienne, które cieszą oko przez okrągły rok, niezależnie od pory roku.

To doskonała alternatywa dla kwiatów doniczkowych, która świetnie sprawdzi się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Podczas warsztatów uczestnicy samodzielnie wykonają jeden obraz o dowolnej wielkości, a dzięki naszym wskazówkom poznają także tajniki pielęgnacji i utrzymania stworzonego mini-ogrodu. Czas trwania warsztatów: ok 3 h.

Jesteś zainteresowany wyceną takich warsztatów?

OD KORZENIA DO RZEŹBY

Warsztaty z tworzenia rzeźb roślinnych. Często nie doceniamy darów, które natura ofiarowuje nam przez cały rok. Skarbem mogą być nie tylko kwitnące rośliny, ale także piękne korzenie, które na warsztatach dostaną nowe – zielone – życie. Wykonane przez siebie naturalne i oryginalne dekoracje uczestnicy zabiorą ze sobą do domów. Czas trwania warsztatów: ok. 3 h.

Podczas tworzenia rzeźby uczestnicy:
– nauczą się tworzenia mini kokedamy, która będzie wkomponowana w ich dzieło,
– zapoznają się z oplątwami, ich sposobami mocowania i pielęgnacją,
poznają różne gatunki roślin, które świetnie radzą sobie w małej ilości ziemi,
– dowiedzą się, w jaki sposób pielęgnować stworzoną rzeźbę, aby upiększała dom przez długie lata.

Jesteś zainteresowany wyceną takich warsztatów?

WIANKOWE LOVE

Subtelne i delikatne? A może obfite i barwne? Niezależnie od tego, jakie wianki wolisz, nauczymy Cię je pleść, bez zbędnego plecenia.

Uczestnicy warsztatów wiankowych poznają podstawowe techniki oraz umiejętności doboru roślin i ich kondycjonowania. To chyba najbardziej kwiatowe i kolorowe warsztaty, a ich uczestnicy uwielbiają pozować w wykonanych przez siebie roślinnych kompozycjach. Czas trwania warsztatów: ok. 3 h.

Jesteś zainteresowany wyceną takich warsztatów?

INDYWIDUALNA OFERTA

Nie znalazłeś interesującej Cię formy warsztatów? Specjalnie dla Ciebie stworzymy indywidualną propozycję.

Newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter i odbierz darmowy ebook z inspirującymi kompozycjami do samodzielnego wykonania.

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach ArtSzkolenia.pl. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie.

Kontakt

Napisz do nas

13 + 2 =

Adres

Pracownia Florystyczna Flower Land

Ul. Wolska 2
30-663 Kraków

Zadzwoń

Magdalena Łęcka
500 435 981

E-mail

artszkolenia@gmail.com