Szkolenia stacjonarne

To Ja

Cześć, nazywam się Hubert Lamański i pokażę Ci, jak układać kwiaty.

Żeby zostać florystą, trzeba ćwiczyć, nieustannie doskonalić swoje umiejętności i rozwijać się – wiem to po kilkunastu latach zajmowania się kwiatami. Wiedzą to też setki osób, które brały udział w moich kursach, a dzisiaj pracują na własny rachunek.

Na ArtSzkolenia.pl dowiesz się, jak ćwiczyć, by osiągnąć najlepsze efekty, i poznasz najprzydatniejsze techniki, które wykorzystuję w swojej codziennej pracy. Znajdziesz tutaj sporą dawkę inspiracji i ogrom praktycznych wskazówek, niezależnie od tego, czy chcesz układać kwiaty zawodowo, czy też po prostu pragniesz żyć w pięknym otoczeniu.

Darmowe filmy

Zapoznaj się z naszymi darmowymi materiałami wideo.

Minione szkolenia

ArtSzkolenia to szkoła florystyczna z siedmioletnim doświadczeniem, w której stosuję swoje autorskie programy nauczania.

Przez ten czas udało nam się zorganizować blisko trzysta rożnych szkoleń florystycznych, na których spotkaliśmy się z ponad dwoma tysiącami uczestników. Zerknijcie na kilka kadrów z minionych szkoleń stacjonarnych i pozwólcie przenieść się do mojej kwiatowej przestrzeni, gdzie uczę, inspiruję i zarażam miłością do kwiatów.

Zobacz książkę Huberta

Zobacz szkolenia stacjonarne

Zobacz szkolenia online

Zobacz warsztaty dla firm

Opinie

Zobacz co mówią o naszych szkoleniach uczestnicy i zobacz nasz aktualny harmonogram.

Podstawowe szkolenie florystyczne, które poprowadził Hubert to najlepsza szkoła dla każdego początkującego florysty. Naprawdę warto było pokonać tyle kilometrów.
Wiedza i pasja prowadzącego, sporo praktyki, wspaniała rodzinna atmosfera, odpowiedzi na każde pytanie, wiele przydatnych rad, wsparcie – dziękuje za 4 dni wspólnej pracy. Już czekam na kolejny przyjazd do Was i kolejne szkolenie.

Martyna Wiencierz-Stojko

OLEŚNICA

Ogromna dawka wiedzy, inspiracji, praktycznych rad i wskazówek ułatwiających rozpoczęcie pracy w tym pięknym zawodzie. I co dla mnie najważniejsze, i za co uwielbiam Artszkolenia, to nauka przez działanie i duży nacisk na zdobywanie praktycznych umiejętności. Przy tym ogromny wybór roślin i dodatków. Co jeszcze fajne, to możliwość zrobienia profesjonalnych zdjęć swoich kompozycji, jak znalazł przy tworzeniu swojego pierwszego portfolio. Hubert Lamański zadbał też o wspaniałą, przyjacielską atmosferę, aż chce się wracać na kolejne szkolenia i warsztaty. Dzięki! Polecam wszystkim i do zobaczenia.

Dagmara Czyż

KRAKÓW

Ciężko jest trafić na dobrą szkołę w której można się czegoś nauczyć i nie żałować wydanych pieniędzy. Na szkoleniach w Artszkolenia byłam już cztery razy. Podczas szkoleń P. Hubert swoją wiedzę przekazuje profesjonalnie, obrazowo, pokazuje różne techniki, innowacyjność i praktyczne rozwiązania. Podczas uczestnictwa w szkoleniach prowadzący otwiera oczy na wiele spraw, wyjaśnia wiele problemów, podpowiada fajne rozwiązania. Materiały do pracy przygotowane są różnorodne i w odpowiedniej ilości (czego w innych prestiżowych szkołach mi brakowało). Za każdym razem wracam zainspirowana z głową pełną pomysłów ? Niezdecydowanym polecam!

Sylwia Wołoszynek

KRAŚNIK

Newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter i odbierz darmowy ebook z inspirującymi kompozycjami do samodzielnego wykonania.

12 + 7 =

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach ArtSzkolenia.pl. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

Kontakt

Pracownia Florystyczna Flower Land

Napisz do nas

6 + 10 =

Adres

Hubert Lamański
Ul. Wolska 2
30-663 Kraków

Zadzwoń

500 435 981

E-mail

artszkolenia@gmail.com