HUBERT
LAMAŃSKI

O mnie

Kiedy byłem małym chłopcem, zrywałem się z łóżka o świcie, żeby podziwiać budzący się do życia las i obserwować naturę skąpaną w porannej rosie. Już wtedy wymyśliłem sobie, że swoje życie zwiążę z roślinami – i tego trzymam się do dziś.

Od dziesięciu lat prowadzę Pracownię Florystyczną Flower Land, w której dzielę się swoją miłością do kwiatów, prowadząc kursy, warsztaty i szkolenia dla dorosłych i dzieci, dla tych początkujących i dużo bardziej zaawansowanych. Uwielbiam rozwijać u moich podopiecznych miłość do kwiatów, dzieląc się swoją wiedzą.

Swoje umiejętności kształtowałem podczas wielu kursów i studiów – dziasiaj staram się przekazywać je na swój sposób dzięki autorskiemu podejściu i własnemu, wyrobionemu przez lata stylowi.

Zawsze chciałem zostać architektem i – chociaż nigdy nie próbowałem – wierzę, że we florystyce sporo jest z architektury: przy budowaniu konstrukcji i nieoczywistych form z wykorzystaniem roślinnych wzorów, tekstur i motywów trzeba mieć przecież głowę pełną pomysłów i bogatą wyobraźnię. W odróżnieniu od budownictwa natura daje jednak nieograniczone możliwości twórcze – i za to ją kocham. Mam słabość do łąk, uwielbiam gałęzie, korę i drewno, ale równie chętnie pracuję z innymi materiałami – dowiesz się o tym z mojej książki „Kwiatowe dekoracje” i przekonasz osobiście w trakcie kursów, szkoleń i warsztatów.

Darmowe filmy

Specjalnie dla Was tworzę darmowe filmy o florystyce. To krótkie instruktaże, w których krok po kroku prezentuje Wam jak wykonać kreatywne bukiety, wianki, kompozycje i inne ciekawe formy florystyczne. Zerknij na mój kanał i zasubskrybuj go, abyś nie przegapił nowych materiałów.

Książka

Jeśli cenisz piękno kwiatów i pragniesz samodzielnie tworzyć oryginalne dekoracje na każdą okazję – ta książka jest dla Ciebie.

Newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter i odbierz darmowy ebook z inspirującymi kompozycjami do samodzielnego wykonania.
  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  * Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach ArtSzkolenia.pl. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie.

  Kontakt

  Napisz do nas

  6 + 12 =

  Adres

  Pracownia Florystyczna Flower Land

  Ul. Wolska 2
  30-663 Kraków

  Zadzwoń

  Magdalena Łęcka
  500 435 981

  E-mail

  artszkolenia@gmail.com