KURSY
ONLINE

Florystyczne kursy online

Pragniesz poszerzyć swoje florystyczne kompetencje, ale nie możesz przyjechać na nasze stacjonarne szkolenie? Wolisz uczyć się w swoim tempie bądź lubisz wracać do materiałów szkoleniowych? Mamy coś dla Ciebie!

Włożyliśmy sporo pracy, żeby nasze szkolenia online stały się skuteczną szkołą dla florystów – Internet daje niemal nieograniczone możliwości, ale najpierw trzeba je ujarzmić i wykorzystać do swoich potrzeb. Podjęliśmy się tego trudnego zadania i jesteśmy dumni z efektów. Naprawdę warto!
Abyś mógł dopasować treści do swoich potrzeb podzieliliśmy nasze kursy online na dwie grupy. Pierwsza to kursy edukacyjne – przesycone wiedzą, prezentacją najważniejszych technik i nauką nowych umiejętności, natomiast druga grupa stawia główny nacisk na ciekawe pomysły różnych form florystycznych, jednocześnie edukując Cię na wybrany temat.

 

Kursy edukacyjne

To nowa seria kursów, w których skupiam się przede wszystkim na dokładnym edukowaniu swoich uczestników. To zbiór profesjonalnych nagrań i wartościowych dokumentów, w których przekazuję Wam swoje dotychczasowe doświadczenie, dzielę się wiedzą oraz uczę Was najwazniejszych technik, które są niezbędne do pracy każdego florysty. Jeśli zaczynasz swoją przygodę z florystyką i chcesz krok po kroku nauczyć się jak tworzyć poszczególne dekoracje florystyczne lub potrzebujesz usystematyzować swoją wiedzę i dotychczasowe umiejętności, to te kursy są dla Ciebie!

 

Mikro ślub online

190,00 

Wianek online

80,00 

Kompozycje na cmentarz online

220,00 

Florystyka ślubna od podstaw – pakiet – online

399,00 

Florystyka funeralna od podstaw – pakiet – online

299,00 

Kursy inspirująco – edukacyjne

W tej serii skupiam się przede wszystkim na zaprezentowaniu Ci (w dokładnych instruktażach) moich autorskich pomysłów na wybrane dekoracje florystyczne. W trakcie swojej pracy przekazuję Ci również dużą dawkę wiedzy i przydatnych porad, które będą pomocne w Twojej pracy. Jeśli szukasz ciekawych isnpiracji na dekoracje i pragniesz nabyć nowe umiejętności florystyczne, to te kursy są dla Ciebie!

 

Bukiet ślubny BOHO online

160,00 

jesienne kompozycje na cmentarz online

100,00 

Kompozycje w naczyniu online

90,00 

Stroiki na Boże Narodzenie online

90,00 

Naturalne dekoracje z suszonymi kwiatami – kurs online

499,00 

ZOBACZ DARMOWE FILMY

Moją misją jest edukacja florystyczna i inspirowanie do tworzenia prac nieoczywistych. Specjalnie dla Was tworzę darmowe materiały wideo, w których krok po kroku prezentuję jak wykonać ciekawe aranżacje na rożne okazje. Zachęcam Cię do spróbowania własnych sił w tworzeniu moich propozycji. Mocno wierzę w to, że dla niektórych z Was te materiały mogą stać się początkiem drogi do bycia profesjonalnym florystą.

Newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter i odbierz darmowy ebook z inspirującymi kompozycjami do samodzielnego wykonania.
  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  * Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach ArtSzkolenia.pl. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie.

  Kontakt

  Napisz do nas

  11 + 6 =

  Adres

  Pracownia Florystyczna Flower Land

  Ul. Wolska 2
  30-663 Kraków

  Zadzwoń

  Magdalena Łęcka
  500 435 981

  E-mail

  artszkolenia@gmail.com