KURSY
ONLINE

Kursy online

Pragniesz poszerzyć swoje florystyczne kompetencje, ale nie możesz przyjechać na nasze stacjonarne szkolenie? Wolisz uczyć się w swoim tempie bądź lubisz wracać do materiałów szkoleniowych? Mamy coś dla Ciebie!

Włożyliśmy sporo pracy, żeby nasze szkolenia online stały się skuteczną szkołą dla florystów – Internet daje niemal nieograniczone możliwości, ale najpierw trzeba je ujarzmić i wykorzystać do swoich potrzeb. Podjęliśmy się tego trudnego zadania i jesteśmy dumni z efektów! Obejrzyj nasze darmowe materiały i daj się namówić płatne szkolenia. Naprawdę warto!

 

jesienne kompozycje na cmentarz online

199,00 

Kompozycje w naczyniu online

129,00 

ZOBACZ DARMOWE FILMY

Moją misją jest edukacja florystyczna i inspirowanie do tworzenia prac nieoczywistych. Specjalnie dla Was tworzę darmowe materiały wideo, w których krok po kroku prezentuję jak wykonać ciekawe aranżacje na rożne okazje. Zachęcam Cię do spróbowania własnych sił w tworzeniu moich propozycji. Mocno wierzę w to, że dla niektórych z Was te materiały mogą stać się początkiem drogi do bycia profesjonalnym florystą.

Newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter i odbierz darmowy ebook z inspirującymi kompozycjami do samodzielnego wykonania.

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach ArtSzkolenia.pl. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie.

Kontakt

Napisz do nas

3 + 12 =

Adres

Pracownia Florystyczna Flower Land

Ul. Wolska 2
30-663 Kraków

Zadzwoń

Magdalena Łęcka
500 435 981

E-mail

artszkolenia@gmail.com