SZKOLENIA
FLORYSTYCZNE

Harmonogram

Tutaj znajdziesz wszystkie aktualne informacje na temat kursów, warsztatów i szkoleń florystycznych, na które w tej chwili prowadzimy rekrutację. Na bieżąco aktualizujemy nasz harmonogram, więc jeśli chcesz być zawsze poinformowany o naszych nowościach, to koniecznie zapisz się do naszego newslettera. Działamy rownież poza nasza pracownią, więc jeśli masz dodatkowe pytania, pisz śmiało na adres: artszkolenia@gmail.com.

Projekt florysta

1.100,00 

listopad 2020 – sierpień 2021 – Kraków

Kurs zaawansowany

1.700,00 

10-13 stycznia – Kraków

Kurs ślubny zaawansowany

1.950,00 

13-15 listopada – Kraków

Dekoracje adwentowe

550,00 

20 listopada – Kraków

Boże Narodzenie

550,00 

21 listopada – Kraków

Kurs podstawowy

1.400,00 

27 – 30 listopada – Kraków

Opinie

Zobacz co o naszych szkoleniach mówią uczestnicy. Wasze opinie są dla nas najważniejsze.

Podstawowe szkolenie florystyczne, które poprowadził Hubert to najlepsza szkoła dla każdego początkującego florysty. Naprawdę warto było pokonać tyle kilometrów.
Wiedza i pasja prowadzącego, sporo praktyki, wspaniała rodzinna atmosfera, odpowiedzi na każde pytanie, wiele przydatnych rad, wsparcie – dziękuje za 4 dni wspólnej pracy. Już czekam na kolejny przyjazd do Was i kolejne szkolenie.

Martyna Wiencierz-Stojko

OLEŚNICA

Ogromna dawka wiedzy, inspiracji, praktycznych rad i wskazówek ułatwiających rozpoczęcie pracy w tym pięknym zawodzie. I co dla mnie najważniejsze, i za co uwielbiam Artszkolenia, to nauka przez działanie i duży nacisk na zdobywanie praktycznych umiejętności. Przy tym ogromny wybór roślin i dodatków. Co jeszcze fajne, to możliwość zrobienia profesjonalnych zdjęć swoich kompozycji, jak znalazł przy tworzeniu swojego pierwszego portfolio. Hubert Lamański zadbał też o wspaniałą, przyjacielską atmosferę, aż chce się wracać na kolejne szkolenia i warsztaty. Dzięki! Polecam wszystkim i do zobaczenia.

Dagmara Czyż

KRAKÓW

Ciężko jest trafić na dobrą szkołę w której można się czegoś nauczyć i nie żałować wydanych pieniędzy. Na szkoleniach w Artszkolenia byłam już cztery razy. Podczas szkoleń P. Hubert swoją wiedzę przekazuje profesjonalnie, obrazowo, pokazuje różne techniki, innowacyjność i praktyczne rozwiązania. Podczas uczestnictwa w szkoleniach prowadzący otwiera oczy na wiele spraw, wyjaśnia wiele problemów, podpowiada fajne rozwiązania. Materiały do pracy przygotowane są różnorodne i w odpowiedniej ilości (czego w innych prestiżowych szkołach mi brakowało). Za każdym razem wracam zainspirowana z głową pełną pomysłów 🙂 Niezdecydowanym polecam!

Sylwia Wołoszynek

KRAŚNIK

Newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter i odbierz darmowy ebook z inspirującymi kompozycjami do samodzielnego wykonania.

* Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach ArtSzkolenia.pl. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminie.

Kontakt

Napisz do nas

11 + 3 =

Adres

Pracownia Florystyczna Flower Land

Ul. Wolska 2
30-663 Kraków

Zadzwoń

Magdalena Łęcka
500 435 981

E-mail

artszkolenia@gmail.com