REGULAMIN
NEWSLETTERA

REGULAMIN NEWSLETTERA

 1. Zapisując się do newslettera wyrażają Państwo zgodę na otrzymywanie na swój adres e-mail informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach ArtSzkolenia.pl. Po zapisaniu się do newslettera będą Państwo otrzymywać informacje na tematy związane z edukacją florystyczną. Informacje zawarte w newsletterze mogą stanowić informację handlową, w rozumieniu art. 2 ustawy z 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną, która dotyczyć może zarówno Fengii.pl, jak i jej partnerów.
 2. Zapis do newslettera wymaga podania imienia i adresu e-mail. Adres e-mail będzie służył jedynie do wysyłania do Państwa newslettera.
 3. Mogą Państwo w każdej chwili zrezygnować z otrzymywania naszego newslettera – przez napisanie maila na artszkolenia@gmail.com o treści: „Rezygnuje z newslettera”.
 4. Wszelkie pytania i uwagi dotyczące newslettera należy zgłaszać na adres artszkolenia@gmail.com – podejmiemy starania, aby odpowiedzieć na Państwa pytania w ciągu 10 dni roboczych.
 5. Administratorem Państwa danych osobowych jest Hubert Lamański Pracownia Florystyczna Flower Land z siedzibą przy ul. Pszennej 5/15 w Krakowie, NIP: 5562504895 ,Regon 121373010.
 6. Przetwarzane są następujące kategorie Państwa danych osobowych: imię i adres e-mail.
 7. Państwa dane osobowe będą przetwarzane aż do czasu otrzymania od Państwa żądania zakończenia subskrypcji newslettera. Państwa dane osobowe zostaną usunięte także w przypadku podjęcia przez Administratora decyzji o zakończeniu świadczenia newslettera.
 8. Podstawą przetwarzania Państwa danych jest umowa na świadczenie nieodpłatnej usługi newslettera – art. 6 ust. 1 lit. b) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).
 9. Przysługuje Państwu prawo do:
  • uzyskania informacji na temat przetwarzania danych, w tym o kategoriach przetwarzanych danych osobowych i ewentualnych odbiorcach danych,
  • żądania skorygowania nieprawidłowych danych lub uzupełnienia niekompletnych danych,
  • żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania danych – przy czym żądanie zostanie spełnione, jeżeli spełnione zostaną wymogi prawne dotyczące takiego żądania,
  • przenoszenia danych – poprzez otrzymanie danych od administratora formacie umożliwiającym ich przekazanie wybranemu podmiotowi trzeciemu,
  • złożenia skargi do organu nadzorczego Prezes Urzędu Ochrony Danych Osobowych, ul. Stawki 2, 00-193 Warszawa – w przypadku stwierdzenia, że dane są przetwarzane sprzecznie z prawem.
 1. Wszelkie wnioski, pytania i żądania związane z przetwarzaniem danych osobowych powinny być kierowane na adres artszkolenia@gmail.com 
 2. Niniejszy regulamin obowiązuje od 01.09.2020 roku.

Newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter i odbierz darmowy ebook z inspirującymi kompozycjami do samodzielnego wykonania.
  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  * Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach ArtSzkolenia.pl. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminu.