REGULAMIN

REGULAMIN UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH FLORYSTYCZNYCH STACJONARNYCH

 1. Organizatorem szkoleń jest firma Hubert Lamański Pracownia Florystyczna Flower Land z siedzibą przy ul. Pszennej 5/15 w Krakowie, działająca pod nazwą ArtSzkolenia. Firma Hubert Lamański Pracownia Florystyczna Flower Land jest instytucją szkoleniową wpisaną do Rejestru Instytucji Szkoleniowych (RIS) pod numerem 2.12/00196/2019.
 2. Miejscem szkoleń stacjonarnych jest pracownia florystyczna mieszcząca się przy ul. Wolskiej 2 w Krakowie. Wyjątkiem są szkolenia wyjazdowe. W opisie każdego szkolenia na stronie www.artszkolenia.pl widnieje obowiązujący adres miejsca szkolenia.
 3. Wszystkie informacje dotyczące harmonogramu, tematyki i zakresu szkoleń organizowanych przez ArtSzkolenia publikowane są na stronie internetowej www.artszkolenia.pl oraz innych mediach społecznościowych służących do komunikowania się z uczestnikami.
 4. Zgłoszenia uczestnictwa w szkoleniu stacjonarnym należy dokonać w formie elektronicznej, korzystając z formularza zgłoszeniowego umieszczonego na stronie www.artszkolenia.pl. Rezerwacja miejsca na szkoleniu jest ważna 5 dni. W tym czasie należy dokonać opłaty wpisowej za kurs w wysokości 50% jego wartości. Numer konta oraz dane do przelewu są udostępnione uczestnikowi po zapisie w formie elektronicznej. Brak opłaty w wyznaczonym terminie skutkuje anulowaniem rezerwacji miejsca.
 5. Za zamówione szkolenie Uczestnik może zapłacić wybierając jedną z poniższych form płatności: 
  • – przelewem bankowym na konto sklepu (w tytule wpisując nazwę szkolenia i nazwisko uczestnika)
  • – za pośrednictwem płatności DPAY
 6. Rezygnację ze szkolenia można zgłosić drogą elektroniczną na adres artszkolenia@gmail.com lub telefoniczne pod numerem 500 435 981. Jeśli zgłoszenie tego faktu nastąpi w okresie nie krótszym niż 7 dni od daty rozpoczęcia szkolenia, uczestnikowi przysługuje zwrot uiszczonej opłaty bądź zaliczki.  Jeśli uczestnik nie brał udziału w szkoleniu i nie zgłosił rezygnacji organizator zachowuje prawo do pełnego wynagrodzenia.
 7. 2 dni przed datą rozpoczęcia szkolenia Organizator ma prawo do odwołania lub zmiany daty szkolenia jeżeli liczba uczestników jest niewystarczająca. Uczestniczy kursu są informowani o wszelkich zmianach drogą elektroniczną lub telefonicznie. W przypadku odwołania szkolenia uczestnicy dostają pełen zwrot wniesionej opłaty za szkolenie w ciągu 7 dni od daty odwołania szkolenia.
 8. Opłata za szkolenie jest pobierana z góry. Wpłata powinna nastąpić za pomocą przelewu na rachunek bankowy podany przez organizatora lub w dniu rozpoczęcia kursu, w miejscu gdzie odbywa się szkolenie. Faktura VAT jest wystawiona i wysyłana droga elektroniczną do 5 dni od daty zakończenia szkolenia.
 9. Cena kursu/warsztatu obejmuje wszystkie podstawowe narzędzia wykorzystywane przez Uczestnika podczas zajęć, materiał florystyczny oraz materiały techniczne.
 10. Organizator zastrzega sobie prawo do dokumentowania kursu za pomocą urządzeń rejestrujących obraz i dźwięk. Uczestnik godzi się na publikację przez Organizatora zdjęć z kursu na stronie www, oraz w mediach społecznościowych.
 11. Uczestnik publikując zdjęcia i wszelkie materiały prac z kursów zobowiązuje się oznaczyć i podpisać ArtSzkolenia jako Organizatora. 
 12. Administratorem danych osobowych Uczestnika jest Hubert Lamański Pracownia Florystyczna Flower Land z siedzibą przy ul. Pszennej 5/15, 30-654 Kraków. Kontakt do inspektora danych osobowych: info@flowerland.pl.
 13. Organizator nie przekazuje, nie sprzedaje i nie użycza zgromadzonych danych osobowych uczestników. Dane osobowe uczestników będą przetwarzane przez organizatora w celu przeprowadzenia kursu/szkolenia/warsztatu oraz w celu komunikacji między organizatorem a kursantem, a za zgodą Uczestnika również w celu marketingu bezpośredniego produktów lub usług. Osoby przystępując do udziału w kursie/szkoleniu/warsztacie wyrażają zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w tym zakresie.
 14. Przetwarzane kategorie danych osobowych Uczestnika to dane osobowe, które zamieszczone są w formularzu zgłoszeniowym.
  Odbiorcą danych osobowych Uczestnika są pracownicy i współpracownicy firmy Hubert Lamański Pracownia Florystyczna Flower Land z siedzibą przy ul. Pszennej 5/15 w Krakowie, działający pod nazwą ArtSzkolenia. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz wykorzystywania plików cookies znajdują się w polityce prywatności dostępnej pod adresem www.artszkolenia.pl/politykaprywatnosci 
 15. Dane osobowe przechowywane dla celów przesyłania informacji handlowych oraz marketingu bezpośredniego będą przechowywane i przetwarzane do czasu cofnięcia przez Uczestnika zgody na ich przetwarzanie bądź żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także żądania ich przeniesienia.
 16. Uczestnik ma prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub ma prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych. 
 17. Uczestnik zapisując się na kurs/szkolenie akceptuje postanowienia niniejszego regulamin.
 18. Uczestnik może składając reklamacje dotyczące szkoleń najpóźniej do 14 dni od daty zakończenia szkolenia drogą mailową na adres artszkolenia@gmail.com. Organizator ma 14 dni na rozpatrzenie reklamacji i przesłaniu decyzji o jej rozpatrzeniu lub odrzuceniu na adres mailowy Uczestnika.

Powyższy regulamin obowiązuje od dnia 01.09.2020 r. do odwołania.

Newsletter

Zapisz się na bezpłatny newsletter i odbierz darmowy ebook z inspirującymi kompozycjami do samodzielnego wykonania.
  [anr_nocaptcha g-recaptcha-response]

  * Zapisując się do newslettera, wyrażasz zgodę na przesyłanie Ci informacji o nowościach, promocjach, produktach i usługach ArtSzkolenia.pl. Zgodę będziesz mógł w każdej chwili wycofać, a szczegóły związane z przetwarzaniem Twoich danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności i regulaminu.